Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dash Shehi fotografohet në “Air Albania”, pret ulur në stol pasi ka bërë vaksinën anti-Covid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi është fotografuar ditën e sotme në stolat e stadiumit “Air Albania”, ku përsa kohë nuk ka asnjë ndeshje në kalendar, me siguri ka shkuar për të bërë vaksinën.

Shehi është i pari politikan i opozitës që mësohet publikisht në media që ka bërë vaksinën, pasi opozita ka mbajtur qendrim ndaj dozave dhe vetë procesit të vaksinimit, duke kthyer diçka shëndetësore dhe njerëzore, në çështje politike.

E mesa duket deputeti i ardhshëm i Kuvendit ka hequr dorë nga propaganda e të vetëve dhe ka vendosur shëndetin në radhë të parë, duke marrë vendimin të bëjë dozën e vaksinës.

Nuk dihet se çfarë lloji vaksine ka bërë politikani Shehi apo e sata dozë është. Foto është publikuar në faqen e njohur të rrjeteve sociale, “Brryli Broadway”.

185400707 1909768809187515 3212899908935891501 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img