Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

DASH ia bën të qartë Vjosa Osmanit: Rrezikuat sigurinë kombëtare në veri!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar për situatën në veri, duke shprehur qëndrimin e tyre kundër për reciprocitetin për targat e automjeteve me Serbinë, si dhe me dërgimin e forcave speciale në veri të vendit.

Këto reagime të DASH janë transmetuar edhe presidentes Vjosa Osmani, ku theksohet pakënaqësia me mënyrën se si institucionet e Kosovës e kanë organizuar aksionin në veri.

Sipas DASH me këtë veprim është rrezikuar siguria kombëtare e Kosovës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img