Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Dasëm në horizont? I dashuri 19 vite më i ri i Adriana Matoshit zbulon se kur do të martohet dyshja, Keith: I besojmë shumë njëri-tjetrit, por…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Adriana Matoshi është përfolur së tepërmi për shkak të lidhjes me të dashurin 19 vite më i ri, Keith Groeneveld. Së fundmi çifti ka dhënë një intervistë për Prive, ku kanë folur për marrëdhënie e tyre

Lidhur me pyetjen se kur do të martohen, Keith, emri artistik i të cilit është Kido, tha: “Vetëm Zoti e di!”.

Gjatë intervistës, ai u pyet se kush nga të dy është më shumë xheloz, ku u shpreh: I besojmë njëri-tjetrit shumë. Lidhja jonë e dashurisë nuk ka vend për xhelozi.

Më herët ai kishte komentuar të dashurës së tij në një nga fotot që ajo kishte postuar në Instagram me një unazë, duke e propozuar për martesë dhe përgjigja e Adrianës ishte: “PO”.  Pas kësaj lindën dyshimet se çifti i partnerëve mund  të jenë duke planifikuar martesën e tyre.

Këtë mbrëmje dyshja do të jenë të ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” në moderimin e Arbana Osmanit, ku pritet që Keith të surprizojë partneren e tij, duke i  propozuar live.

Më shumë

spot_img
spot_img