Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Dasara Malltezi nga Gjiri i Lalzit tymos dhe flet për çelësin e jetës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dasara Malltezi, mbesa e ish kryeministrit Sali Berisha nxjerr një foto nga arkiva duke dhënë edhe një mesazh përmes disa vargjeve në anglisht.

Nga Gjiri i Lalzit, duke tymosur një cigare, Dasara shkruan:

“Jeta është e bukur por ju nuk e keni një çelës:

Diellin dhe oqeanin blu,

Madhëstia e tyre nuk ka kuptim për ju”.

Për Dasarën, mesa duket, po.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img