Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Darka luksoze në Dubai, reagon Basha: Vendi nën ujë, ministrat e Ramës për shtatë palë qejfe…(E PLOTË)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b3a7120f6ffc7080129abc2111e7a1c6

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar për foton që ka qarkulluar kohët e fundit në rrjetet sociale.

Në foto duken disa ministra që po drekojnë në një nga restorantet më të shtrenjtë në Dubai.

Basha shkruan se ndërkohë që vendi është nën ujë, ministrat e Ramës shtrohen për shtatë palë qejfe në restorantin më të shtrenjtë në Dubai.

Sipas kreut të PD-së ka ardhur koha për një qeveri që të kujdeset për njerëzit.

“Ndërkohë që vendi është nën ujë, mijëra familje po kalojnë dimrin e dytë në çadra, shqiptarët janë pa asnjë ndihmë përballë krizës ekonomike dhe shëndetësore, ministrat e Ramës shtrohen për shtatë palë qejfe në restorantin më të shtrenjtë në Dubai.

Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për njerëzit, dhe jo këtë që e ka mendjen vetëm për veten e saj”,- shkruan Basha në rrjetet sociale.

basha.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img