Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dario Doka “plas” bombën: Meritoni më shkruante për 4-she në hotel..

Shkruar nga Newsbomb

Grimieri i njohur Dario Doka ka shpërthyer ashpër ndaj sjelljes sipas tij “arrogante të Meritonit në shtëpinë e Big Brother Vip 3”. Përmes disa postimeve në Instagram, Dario Doka thotë se Meritoni është “injorant dhe burracak”.

Madje make-up artisti ka zbuluar se ne të kaluarën Meritoni i ka shkruar mesazh, ku i ka kërkuar që të kalonte një natë 4-she me të në hotel. Sipas Darios, kur ky i fundit nuk i pranoi ftesën, Meritoni i bëri bllok.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan ndër të tjera Dario në Instagram.

Theksojmë se kjo është një deklaratë që vetë Dario ka bërë në Instagramin e tij personal. Nuk dihet nëse deklarata është e vërtetë apo një “grep” që Dario hedh për të tërhequr vëmendjen e publikut, pasi në storyt në vijim ai kërkon që të bëhet pjesë e Big Brother.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese