Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Dardha bie nën dardhë, vajza e Ardit Gjebreas shpallet fituese e Festivalit të fëmijëve, do përfaqësojë Shqipërinë në “Junior Eurovizion 2021”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vazja e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të jetë përfaqësuesja e Shqipërisë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021.

Lajmin e ka bërë me dije vete Ana me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një foto ku shihet me çmimin që ka marrë, pasi është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH, teksa shprehet e emocionuar që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Këtë postim duke u krenuar për vajzën e tij e ka postuar dhe Arditi.

“Nuk mund ta shpjegoj me të vërtetë se çfarë ndjeva kur emri im u shpall fitues i Junior Fest në Shqipëri sonte. Jam shumë e lumtur që përfaqësoj vendin tim në Junior “Eurovision Song Contest 2021”dhe do të bëj më të mirën! Faleminderit Zotit!

Faleminderit RTSH për këtë mundësi. Faleminderit për këngën: Adam Watts, Gannin Arnold, Sanni M’Mairura, Endi Çuçi.

Faleminderit për kujdesin: Joni Peçi, Shpëtim Saraçi, Venera Lumani, Lind Islami

Dhe ndihem e bekuar për familjen time”shkruan ajo në postimin e saj, postim që e ka ripostuar edhe Ardit Gjebrea.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img