Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Damian Gjiknuri sulmon Metën nga Vlora: Mos i provoko vlonjatët! Na the që do u presësh duart atyre që vjedhin vota, po për çudi të gjithë këta dalin të LSI-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri, në mitingun përmbyllës të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit nga qyteti bregdetar, ka sulmuar presidenin Meta.

Ai u shpreh se Meta ka thënë se do u presë duart atyre që vjedhin vota, por të gjithë këta persona që janë kapur janë me LSI-në.

“E keni parë këto ditë si janë tërbuar. E keni parë Presidentin që na erdhi dhe na ngriti çadrën në Vlorë. Tha që do ju presë duart atyre që vjedhin vota, por për çudi çdo njeri që kapet duke vjedhur vota, qëllon i LSI-së. Ne i themi një fjalë: Vlonjatët të presin sipas kostumit dhe të përcjellin sipas mendjes. Mos e provoko popullin e Vlorës, vlonjatët janë qytetarë dhe jo fuçi baruti. Ai ka kërkuar referendum, atëherë le t’i japim referendumin në Vlorë me 9 mandate për PS, pastaj le të shkojnë në koshin e historisë”, tha Gjiknuri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img