Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Damian Gjiknuri publikon FOTOT e punimeve te ‘Parku i Shtëpisë së Pavarësisë’, edhe bulevardi do lidhet me Lungomaren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

416bb1d29d953eb25d73fc0170acc670

Socialisti Damian Gjiknuri, njëherësh drejtues politik i PS në Vlorë, publikon pamjet e punimeve që po bëhen në qytetin bregdetar për transformimin e mëtejshëm të tij.

Gjiknuri shkruan se po punohet për të transformuar Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë. Gjithashtu, ai publikon foto dhe thekson se puna vazhdon pa u ndalur edhe për lidhjen e Bulevardit “Ismail Qemali” me Lungomaren.

VL♥️RË –PARKU I SHTËPISË SË PAVARËSISË. Puna nuk ndalet në kantierin e hapësirës që do të lidhë bulevardin “Ismail…

Posted by Damian Gjiknuri on Wednesday, February 24, 2021

Më shumë

spot_img
spot_img