Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Damian Gjiknuri me votuesit për herë të parë në Vlorë: Merrni shokët tuaj dhe votoni PS, të mos ndalim ‘trenin’ e zhvillimit që është nisur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2279c0f8a6a0dd86831c5bd9fb2f8eec

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/phwvu_Tnd84″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img