Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Dalja me VIDEO e prindërve të vajzës nga Kavaja te ERTV, reagon Endri Fuga: Ata që bëjnë si të indinjuar janë arsyeja…

spot_img

Lajme të ngjashëm

f739f836c1f2d017c2c91f03a269c954

Këshilltari për Mediat i kryeministrit Rama, Endri Fuga, ka reaguar pas kritikave të shumta për shfaqen e prindërve të vajzës së përdhunuar në Kavajë, me video në ERTV.

Përmes një postimi në Twitter, Fuga shkruan se ata politikanë dhe media që bëjnë si të indinjuar, janë pikërisht arsyeja pse prindërit e 13 vjeçares vendosën të dilnin hapur.

‘Ata politikane dhe media qe shfaqen sot gjasme te indinjuar per viziten e @elisaspiropali tek familjaret e vajzes ne Kavaje jane pikerisht arsyeja pse prinderit e vajzes vendosen te dilnin hapur me ate mesazh te drejtperdrejte ne ERTV’, ka shkruar Endri Fuga.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img