Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Dalja e parë televizive pas humbjes, Trump intervistohet nga nusja e djalit; zbulon VENDIMIN e madh që do marrë në 2024 (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lara Trump, bashkëshortja e djalit të Donald Trump është punësuar nga media amerikane Foxnews dhe duket se dalja e parë televizive për Trump është përballë saj.

Kjo është intervista e parë pas humbjes së zgjedhjeve në fund të 2020. Trump u pyet nga Lara nëse do të kandidonte sërish për President i SHBA dhe përgjigja e tij ishte “po, në vitin 2024”.

Gjatë intervistës së shkurtër Trump foli edhe për momentin kur presidenti amerikan Joe Biden u rrëzua nga shkallët ndërsa ngjitej për në Air Force One.

Gjithashtu, Trump tregoi sesa i mërzitshëm ishte bërë Twitter-i tashmë që ai nuk është më në këtë rrjet social.

Screenshot 4 24

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img