Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Dalja e parë e PD këtë mëngjes, Tabaku nga selia: Njësia 10 provoi NDRYSHIMIN, PD është rritur me 30 përqind, PS ka rënë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jorida Tabaku cilësoi rezultatin e njësisë 10 si entuziast për PD, pasi sipas saj, PD është rritur në këtë zonë me 30 përqind. Rezultatet flasin ndryshe, por Tabaku, nga selia e PD, u kërkoi komisionerëve të vazhdojnë të numërojnë dhe të mos dorëzohen.

“PD është rritur me 1200 vota dhe PS ka rënë me 200 vota. Tirana po I prin ndryshimit. Tirana do të vazhdojë të ketë një ditë me diell si ajo e djeshme. Shqipëria po fiton, Tirana po fiton. Besoj që njësia 10 është rezultati më I mirë I pasqyrës sesi do të jetë Tirana. PD është në rritje me 30 përqind. Do të kemi surprizë edhe në vazhdim”, tha Tabaku

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img