Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Dalin VIDEOT e Donaldit dhe Borës, pamje të kapura nga çdo kënd që vërtetojnë se ata janë bashkë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sapo u zgjuam në mëngjes pamjet e para me të cilat u hasëm në rrjetet tona sociale ishin ato të Borës dhe Donaldit.

E teksa të gjithë prej javësh shpresonim një bashkim mes tyre, videot e kapura mbrëmjen e djeshme tregojnë se me rritjen temperaturave bora ka filluar të shkrijë.

albsig

spring

Në prezantimin e koleksionit të Valdrin Sahiti në Prishtinë, Bora dhe Donaldi janë kapur “mat”, teksa aktori i ndez cigaren moderators. Në pamjet e publikuara gjatë gjithë kohës ata shihen bashkë ku nuk mungojnë as buzëqeshjet dhe shikimet plot dashuri mes njëri-tjetrit.

Ndonëse të gjithë fansat janë të sigurt që ata janë bashkë, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim konfirmimin e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img