Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Dalin rezultatet e sondazhit final në rang kombëtar: Sa merr PS, PD, LSI, dhe të tjerat (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në sondazhin e katërt të IPR Marketing PS ka ruajtur 48% e votave të marra 5 ditë më parë. Në 2013 ka marrë 41.4%.

PD ka një rritje me 1% nga sondazhi i fundit, duke marrë 33%. Në 2013 ka marrë 30.6%.

Edhe LSI mbetet në nivelin e 13% të 5 ditëve më parë. Në 2013 ka marrë 10.5%.

LIBRA ka marrë 2.3% të votave nga 3% që kishte me 14 qershor 2017.

Ndërkohë PDIU ka marrë 1.8% nga 3% që kishte 5 ditë më parë. Në 2013 ka marrë 2.6%

FRD ka marrë 0.2% nga 0.3% që kishte me 14 maj 2017. Në 2013 kishte 1.7%. Sfida ka marrë 0.5%.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img