Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dalin pamjet tronditëse nga rrëzimi i avionit me 71 persona në bord (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë dalë pamjet e para nga vendi ku u rrëzua avioni rus me 71 persona në bord. 

Avioni ishte nisur nga aeroporti i Moskës, për në malet Urale, ku më pas është zhdukur nga radarët.

Pamjet tregojnë avionin e shkatërruar në dëborë.

Burimet e emergjencës shprehen se avioni me 71 persona në bord, është përplasur dhe shanset janë të vogla që të ketë të mbijetuar.

Ekipet e shpëtimit janë nisur në këmbë në vendngjarje, pasi është i pamundur udhëtimi me automjete. 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img