Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

DALIN PAMJET, si u arrestua në mesnatë Tan Zimani me 424 kg drogë në gomonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin pamjet se si u zhvillua operacioni për sekuestrimin e 424 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa pak ditë më parë në Igumenicë.

Në këtë aksion të zhvilluar në mesnatë u arrestua edhe skafisti, i identifikuar si Dritan Jorgji, i njohur ndryshe me pseudonimin “Tan Zimani”.

Mediat greke kanë publikuar pamjet e operacionit dhe momenti kur Tan Zimani është vënë në prangat e policisë, teksa po tentonte të transportonte nga Shqipëria një sasi prej 424 kg drogë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img