Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

DALIN PAMJET/ Shpërthimi i bombulës ‘zhduk’ restorantin në Ferizaj, klientët vrapojnë të tmerruar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c527e0ed1cb91de425f6cdaca0372966

Qyteti kosovar i Ferizaj u trondit sot nga shpërthimi i bombulës së gazit në një restorant.  

Shpërthimi ishte i fortë, ku mbeten të plagosur 42 persona dhe fatmirësisht nuk kishte viktima.

Ndërkohë, së fundmi, mediat kosovare kanë publikuar një video të marrë nga kamerat e sigurisë ku tregohet momenti i shpërthimit të bombulës.

Nga pamjet dallohet qartë se si në pak sekonda shpërthimi i fuqishëm shkatërron thuajse gjithë pjesën e brendshme të lokalit, ndërkohë që personat që ndodheshin pranë vendit të ngjarjes u panë duke vrapuar të tmerruar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img