Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Dalin PAMJET: Një person i veshur me të zeza vendosi tritolin te dera e banesës së Armando Dukës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin pamjet kur një person i paidentifikuar hedh lëndën plasëse në derën e jashtme të banesës së kreut të FSHF-së, Armand Duka.

Në pamje duket një person, që besohet të jetë në moshë të re, i veshur me rroba të zeza dhe me kapuç në kokë, teksa kqyr zonën  dhe më pas kthehet nga krahu tjetër i rrugës ku hedh lëndën plasëse dhe largohet me shpejtësi.

Autoritetet janë duke hetuar lidhur me këtë ngjarje që ndodh vetëm pak kohë para zgjedhjeve për kryetar të Federatës Shqiptare të Futbollit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img