Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dalin pamjet! Manjati i modës orgji me vajza të mitura në avion (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

97f2438d6c7b0b88f19cd6336cb79174

Këto pamje i përkasin vitit të hershëm 2012, por vetëm tani janë bërë publike në media, nga fotografi i tij i atëhershëm, raporton Daily mail.

38601626-9198283-image-m-6_1611857974694.jpg

Fotot tregojnë pamje të turpshme në manjatit të modës Peter Nygard duke parë një vajzë 17-vjeçare që zhvishet dhë bëhet gati të kërcejë në një tub striptizmi në avionin e tij privat.

38601622-9198283-image-a-2_1611857946343.jpg

Pamjet u publikuan nga ish-fotografi personal i Nygard, i cili thotë se ky i fundit po përpiqej të rekrutonte edhe vajza të reja, 16-vjeçe. Stephen Feralio u punësua nga 79-vjeçari në vitin 2011 dhe ka regjistruar orë të tëra të festave të tij të shthurura.

38601618-9198283-image-a-3_1611857954256.jpg

Manjati i modës u arrestua nga autoritetet kanadeze më 14 dhjetor, me një urdhër ekstradimi me kërkesë të qeverisë amerikane, ndërsa akuzohet se ka abuzuar me dhjetëra gra.

38601634-9198283-image-a-1_1611857941808.jpg

Megjithatë, ai gjithashtu dyshohet se përdori festat si një mundësi për të rekrutuar viktima, pasi Feralio zbulon se si do t’i jepej sinjali për të ndaluar xhirimet ndërsa Nygard zgjodhi dy-tre vajza për t’u ngjitur në dhomën e tij të gjumit.

38601620-9198283-The_videographer_s_footage_also_showed_girls_lying_on_the_bed_at-a-63_1611869681255.jpg

38601632-9198283-Feralio_filmed_girls_as_young_as_17_who_traveled_with_Nygard_for-a-22_1611866802138.jpg

38600016-9198283-image-a-25_1611858331680.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img