Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dalin pamjet, dëshmitari filmoi vrasësin e prostitutës shqiptare, largohet i qetë nga vendi i krimit (EMRI-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f584d2e74ee297641f26c2b99e03a0da

Mediat italiane kanë publikuar detaje të reja nga vrasja e prostitutës shqiptare Luljeta Heshta.

Ajo u vra barbarisht me thikë në Milano. Policia ka arrestuar partnerin e saj 42-vjeçarin Alfred Kipe si autorin e dyshuar të vrasjes, i njohur si ish-polic.

Prej vitesh, 42-vjeçari kishte qenë në një lidhje dashurie me Luljeta Heshtën.

“Shqiptari ishte i papunë dhe pa makinë. Në vendin e krimit ai arriti me transport publik dhe pasi gjeti gruan në rrugë debatuan dhe më pas e qëlloi me thikë 5 herë për vdekje. Thika akoma nuk është gjetur. Dy dëshmitarë panë skenën e krimit. Një krim i kryer me brutalitet” tha prokurori Domenico Chiaro.

Një dëshmitar i rastit që po kalonte rastësisht pranë vendit të ngjarjes, ka filmuar me video momentin teksa 42-vjeçari largohet i qetë nga vendi i krimit.

Por, Kipe e ka mohuar vrasjen duke thënë se është i pafajshëm. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img