Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Dalin pamjet, brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjarit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42924acb43ab6a950c4bb58024fb52fd

Zaimina Vasjari është një ndër femrat shqiptare më të komentuara. Prej disa vitesh ajo është në një lidhje me biznesmenin Klodian Asllani, me të cilin ka edhe një vajzë.

Çifti vazhdimisht tërheq vëmendjen dhe fansat janë gjithnjë kuriozë të dinë për jetën e tyre.

Dje këngëtarja i ka uruar partnerit ditën e baballarëve dhe me këtë rast ka zbuluar dhe pamje nga shtëpai e saj. Në foto shihet se në vilën e tyre, në oborr ndodhet një pishinë e madhe.

-640-0-5c911fe3cc118.jpg

-640-0-5c911fdfecc62.jpg

-640-0-5c911fe0ec726.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img