Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Dalin pamje të reja, si u rrah brutalisht gazetari Elvi Fundo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë publikuar pamje të reja gjatë momentit të rrajes brutale të gazetarit Elvi Fundo me 8 mars në afërsi të “Stacionit të Trenit” në kryeqytet.

Në pamjet e publikuara nga duken agresorët të cilët njërën dorë e mbanin në xhep, nga ku nxorrën dhe shufrat e hekurit me të cilën i gjuajtën gazetarit.

Polica më parë vuri në dispozicion në video ku ju kërkonte qytetarëve që të ndihmojnë me identifikimin e autorëve./Newsbomb.al/ 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img