Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Dalin pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes, Rama: Vijon shembja e traditës së vjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me publikimin e pamjeve nga rindërtimi i Urës së Drojes.

Sipas Ramës kjo është një vepër që po përfundon duke rikthyer normalitetin e një zone të tërë.

“Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes, një vepër që po përfundon duke rikthyer normalitetin e një zone të tërë, si edhe duke vijuar shembjen e traditës së vjetër të harresës shtetërore me të dalë dielli pas përmbytjes, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

 

Më shumë
spot_img
spot_img