Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

DALIN FOTOT: Ky është Armand Xhaferri, i riu që humbi jetën në aksidentin tragjik te “Rruga e Kombit”, makina e tij u përplas me trajlerin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

32d5d6d11eb57e0b6399619c6d44153b

Armand Xhaferri është 31-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik mbrëmjen e djeshme në “Rrugën e Kombit”.

Aksidenti i trefishtë i ka marrë jetën 31-vjeçarit mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Milot-Rrëshen.

Fillimisht një mjet tip trajleri është përplasur me një makinë tip BMW, ndërkohë që në aksident është përfshirë edhe një mjet i tretë.

Viktima drejtonte BMW-në dhe ishte i vetëm në makinë. Trupi i viktimës ka qëndruar për rreth 30 minuta në makine pas përplasjes së fortë.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e rrethanave nga ana e Policisë.

Janë shoqëruar drejtuesit e dy mjeteve të tjera që u përfshinë në aksident.

Screenshot_4.pngScreenshot_3.png

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img