Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dalin FOTOT, ky është 45-vjeçari shqiptar që u kap në makinën e blinduar me Alket Rizain

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

22dcbe8905481617024e6ceea8e134d4

Shqiptari i njohur nga autoritetet greke, Alket Rizai u ndalua tre ditë më parë në qytetin e Lamias në Greqi.

Alket Rizai kishte marrë leje 5-ditore nga burgu dhe po udhëtonte së bashku me një 45-vjeçar.

Shoku i tij u identifikua si autori i vrasjes së një bashkatdhetari në Joy Bar në Glyfada, në tetor 2017.

I pandehuri 45-vjeçar është i njohur për autoritetet, pasi ai është i përfshirë në çështje të tjera, të tilla si një përpjekje për të shantazhuar një biznesmen.

foto_2.jpg

foto_3.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img