Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Dalin FOTOT/ Kush është gruaja e Përparim Ademit, kishte pranuar lidhjen e burrit të saj me dy motrat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

589d0629a04d5af37db461be7f2c451e

Vrasja e dy motrave në Astir ka tronditur mbarë opinionin shqiptar.

Përparim Ademi vrau me breshëri plumbash Kristina Bardhin dhe Zhaneta Metanin. Ai kishte lidhje intime me të dyja motrat. Ditën e sotme vëllai i tyre Bashkim Metani ka bërë disa deklarata tronditëse duke thënë se Ademi i shfrytëzonte motrat e tij si prostituta.

Për më tepër ai i linte shtatzënë ato dhe fëmijët i shiste përmes një avokati në Selanik. Sipas tij janë më shumë se 10 fëmijë që janë shitur.

Nga ana tjetër, bashkëshortja e Përparim Ademit, Vjollca ishte në dijeni të marrëdhënies intime me dy motrat madje ishte shoqe me të dyja.

Vëllai i motrave ka deklaruar se ata shkonin të gjithë me pushime sëbashku, madje edhe gruaja e tij, Vjollca kishte shitur një fëmijë pasi nuk u dilnin lekët që të përfundonin vilën.

Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani jetonin me qira në shtëpinë e Përparim dhe Vjollca Ademit. Vetëm kohët e fundit dy motrat kishin blerë një banesë dhe ishte shpërngulur.

Dy motrat ishin përpjekur që të shkëputeshin nga Përparim Ademi, por ai nuk ka qenë dakord dhe ka përfunduar duke i vrarë.

E gjithë vrasja makabre ndodhi në sy të djalit të mitur të Zhaneta Metanit.

Siç duket edhe nga fotot e publikuara, gruaja e Përparim Ademit kishte ‘friends’ në rrjetet sociale dy motrat, por edhe pjesëtarë të familjes së tyre, madje edhe vëllai Bashkim Metani.

Në rrjetet sociale ato publikojnë foto si çift duke ngrënë dreka e duke konsumuar alkool. Në dëshminë e saj, Vjollca Ademi (Tela) ka thënë se bashkëshorti i saj dyshonte se Zhaneta e tradhtonte dhe kishte qenë i mërzitur.

foto_2.png

kristina_bardhi.png

metani.png

zhaneta_copy.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img