Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Dalin FOTOT e papublikuara më parë për 21 janarin, plumbi që vrau Aleks Nikën dhe oborri i Kryeministrisë i mbushur me gëzhoja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

722d38608a1f34d99cbe17d14754a231

Policia e Tiranës i ka kërkuar Prokurorisë rihapjen e dosjes për vrasjen e 4 protestuesve me 21 janar 2021.

Prokurorisë i janë dërguar 7 kërkesa, për të hapur çështjen ku mbetën të vrarë Aleks Nika, Ziver Veizi, Hekuran Deda dhe Faik Myrtaj, si dhe u plagosën 6 të tjerë.

Po ashtu, janë publikuar edhe fotot e provave që disponon Policia e Tiranës.

kemisha_copy.jpg

Ne foto: Kemisha e plumbit që ka ekzekutuar në kokë të ndjerin Aleks Nika, 21 janar 2011

2_plumbi.jpg

Në foto pjesë e plumbit të gjetur në trupin e Aleks Nikës

3_armet.jpg

Ne foto: Armët e Gardës të sekuestruara nga Prokuroria më 22 janar 2011

4_gezhojat.jpg

Në foto: Gëzhojat e gjetura në oborrin e kryeministrisë më 21 janar 2011, vendi nga u qëllua në fillim nga kryeministria

5_gezhoja.jpg

Në foto: Gëzhojat e gjetura në oborrin e kryeministrisë më 21 janar 2011

6._gezoja.jpg

Në foto: Gëzhojat e gjetura në oborrin e kryeministrisë më 21 janar 2011

7_persha.jpg

Ne foto: Pamje e këmishës predhë objekt ekspertimi

Më shumë

spot_img
spot_img