Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Dalin FOTOT e fundit të Gjergj Xhuvanit nga sheshxhirimi i filmit në Romë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Regjisori i njohur, Gjergj Xhuvani, u nda nga jeta ditën e sotme si pasojë e një arresti kardiak.

Prej kohësh regjisori vuante nga diabeti dhe kishte shfaqur shqetësime të shumta.

Xhuvani ndodhej në Romë duke xhiruar filmin e ri ‘Liqeni im’, një bashkëproduksion italiano-shqiptar.

Më poshtë janë disa nga fotot e fundit të regjisorit, shkëputur nga sheshxhirimi i filmit:

auto_xhuvani51565801624.jpgauto_xhuvani31565801614.jpgauto_xhuvani11565801603.jpg

auto_xhuvani61565801635.jpg

Më shumë


spot_img

spot_img