Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

DALIN FOTOT e dy 20-vjeçarëve që humbën jetën në aksidentin tragjik në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në fotot e mësipërme janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksidentin tragjik që u shënua ditën e sotme në Shkodër.

Tre makina janë përfshirë në përplasjen e fuqishme, dhe viktimat janë Erglis Delaj 20 vjeç dhe Sergjo Kukaj 20 vjeç.

Në aksidentin e frikshëm makinat janë bërë “copë”, ku njëra mbeti në rrugë e shkatërruar, një mjet tjetër tip Volksëagen Polo ka përfunduar në kanal, kurse një Mercedes Benz është shkatërruar i gjithi dhe nga shpejtësia e lartë ka përfunduar në një arë.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i përplasjes së fuqishme; një parakalim i gabuar apo shpejtësia e lartë me të cilën lëviznin tre mjetet e përfshira.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Pamje nga aksidenti i rëndë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img