Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

DALIN FOTO/ U mbytën me makinë në kanal në Fier, përcillen në banesën e fundit dy punëtorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Personat në foto janë Shkëlqim Begaj dhe Elior Lagaj, të cilët humbun jetën ditën e djeshme në një akisdent, pasi makina e tyre përfundoi në një kanal me ujë në Marinzë të Fierit.

Familjet e viktimave kanë hapur dyert e mortit dhe do të përcjellin për në banesën e fundit të dashurit e zemrës.

albsig

spring

Shkëlqim Begaj 54-vjeç la pas dy vajza Rea dhe Vanelën. Ndërsa Lahaj iku nga kjo jetë në një moshë të re.

Kujtojmë që dje një makinë tip “Mitsubishi” ra në një kanal me ujë dhe për pasojë humbën jetën dy persona.

Viktimat mbetën dy punonjës të një kompanie sigurimi dhe janë identifikuar nga policia. Kompania arriti të kuptonte se makina kishte pësuar aksident pasi

LEXO EDHE: Aksident i rëndë në Fier, bie makina në një kanal vaditës në Marinzë, dyshohet për dy viktima

LEXO EDHE: EMRAT/ Identifikohen dy viktimat që humbën jetën në aksidentin tragjik në Marinzë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img