Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Dalin EMRAT, kush janë dy të rinjtë e plagosur që do dërgohen nga Trauma për mjekim në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e67683b7a4ad21b3164cd1981416c49e

Xhesika Biqiku 20-vjeç dhe Marlind Shkodrani 30 vjeç janë dy të rinjtë e plagosur që do të dërgohen për mjekim të specializuar në Itali.

Lajmin e bëri të ditur mëngjesin e sotëm ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nga spitali i Traumës, e cila deklaroi sepo flitet me mjekët italianë.

“Një djalë dhe një vajzë janë në gjendje më të rëndë dhe mund të dërgohen jashtë vendit për një ndihmë më të specializuar mjekësore”, tha Manastirliu

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img