Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dalin EMRAT: Këta janë pasagjerët që ndërruan jetë nga aksidenti në Kashar, shoferi në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

28e02e8d202844dd9122c1e15dccfc5a

Ismail Sula, Belul Sula dhe Dashamir Dema janë tre pasagjerët që humbën jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Kodër-Kashar.

Mjeti me të cilin ata udhëtonin drejtohej nga 27 vjeçari Zija Murati, i cili aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Fatkeqësisht, nga përplasja e fortë e mjetit tre pasagjerët e Zija Muratit nuk kanë mundur të jetojnë.

“Në kodër-kashar, rreth orës 23:30, shtetasi Z. M., 27 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga. Si pasojë kanë ndërruar jetë 3 pasagjerë në këtë mjet shtetasit me iniciale L. S., I. S dhe D. D., ndërsa drejtuesi i mjetit ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Grupi i hetimit dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img