Dalin emrat e fituesve të Lotarisë Amerikane, shikoni nëse jeni përzgjedhur

Publikuar tek: aktualitet, më 17:29 02-05-2017 Dalin emrat e fituesve të Lotarisë Amerikane, shikoni nëse jeni përzgjedhur

Emrat e aplikantëve të përzgjedhur në programin e Lotarisë Amerikane janë përzgjedhur dhe mund të kontrollohen që prej orës 18:00.

Për të parë nëse jeni fitues duhet të hyni në faqen përkatëse në internet (KLIKONI KËTU) dhe pasi të shkoni në faqen e posaçme të  Kontrollit të Statusit të Aplikimit (Entrant Status Check), klikoni Check Status.

Më pas vendosni të dhënat që keni ruajtur në momentin që keni hedhur Lotarinë Amerikane.

Shënim: Faqja mund të jetë e pa arritshme për shkak të ngarkesës së madhe, provojeni sërish më vonë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit shkodrani: Më kanë futur në listat e kandidatëve me zor, nuk dua të bëhem deputet
“Bypass” i Fierit, kontrata prishet, rihapet tenderi »
Article Logic
Execution time: 0.012743949890137
array(1) { ["section"]=> string(80) "dalin-emrat-e-fituesve-te-lotarise-amerikane-shikoni-nese-jeni-perzgjedhur-77213" }