Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Dalin DETAJE nga atentati në Tepelenë, një person plagoset brenda makinës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2f11a4e1319ebbd6c2a623d5e3375944

Detaje të reja kanë dalë lidhur me atentatin e ndodhur orët e para të mëngjesit  të sotëm në Tepelenë.

Mësohet se shtetasi Saimir Gjoka është qëlluar teksa po kthehej në banesën e tij në fshatin Turan në Tepelenë.

Ai ndodhej në automjetin e tij tip ‘Benz’ në momentin kur u qëllua nga atentatorët. Menjëherë pas sulmit Gjoka  është dërguar në spitalin e Tepelenës dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img