Daily Mail promovon Kaçen dhe Gjimshitin si lojtarët e së ardhmes

Publikuar tek: sport, më 18:00 13-10-2015 Daily Mail promovon Kaçen dhe Gjimshitin si lojtarët e së ardhmes

Ergys Kaçe dhe Berat Gjimshiti janë dy lojtarët që duhet pasur në vëmendje gjatë kampionatit europian Francë 2016, sipas Daily Mail.

Në artikullin që gazeta britanike i ka kushtuar kualifikimit të Shqipërisë në Euro2016 dhe historisë politike dhe sportive të vendit, dy 22 vjeçarët janë ata që veçohen nga Kombëtarja shqiptare.

Si për Gjimshitin ashtu edhe për Kaçen, Daily Mail risjellë në vëmendje golat që ata kanë shënuar kundër Armenisë dhe Francës, ndërsa theksohet fakti që ata luajnë jashtë Shqipërisë.

Lexo edhe: Manaj përplaset me De Biasin: Trajnerët e huaj ikin dhe vinë, ne mbetemi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010698080062866
array(1) { ["section"]=> string(71) "daily-mail-promovon-kacen-dhe-gjimshitin-si-lojtaret-e-se-ardhmes-23043" }