Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Dafina Zeqiri në lidhje me bashkëpunëtorin e saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Dafina Zeqiri vihet shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të romancave të saj.

Muaj më parë ajo i dha fund lidhjes me parterin Jose.

Sipas ‘Iconstyle’, Dafina është në një lidhje me Dj Geek me të cilin ka bashkëpunuar në këngën ‘Alo’.

Çifti janë parë shpesh bashkë dhe madje Dj Geek ka qenë edhe gjatë xhirimeve të këngës “Desole”, ku Dafina ka publikuar një foto me një dorë mashkulli që siç duket është i tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img