Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Dafina Zeqiri infektohet me Covid-19, ja si është gjendja shëndetësore e këngëtares

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Infektimit me Covid-19 nuk i ka shpëtuar as këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri.  Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ajo ka publikuar një selfie dhe përkrah shkruan: Covidi nuk do që unë të bëj selfie, por shkofsh në djall Covid!.

Këngëtarja ka simptoma të lehta dhe gjendja shëndetësore e saj është e mirë. Aktualisht, Dafina është karantinuar me partnerin e saj Dj.Geek, i cili gjithashtu është infektuar nga koronavirus.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img