Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Dafina Zeqiri dhe Kaos publikojnë këngën e re, ja nga janë frymëzuar

Lajme të ngjashëm

Dafina Zeqiri dhe Kaos kanë publikuar këngën e tyre të re “Na”. Duket se këngëtarët nga Kosova janë frymëzuar nga grupi belg dhe kënga e tyre e famshme “Hey na na na”.

Teksti është shkruar nga Vig Poppa dhe Lumi B, ndërsa muzika është punë e përbashkët e Dafinës, Vig Poppa dhe Lumi B.

 


Më shumë