Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Dafina Zeqiri “çmend” Instagramin, poston videon kur i dashuri i kafshon te pasmet në mes të plazhit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe më të komentuara në shoëbizin shqiptar. 

Kjo jo vetëm për talentin dhe këngët e bukura që lançon vazhdimisht, por dhe për lukun e shumëpërfolur dhe tejet të veçantë që ajo ka.

Sot këngëtarja ka postuar një video në Instastory, ku shihet momenti kur i dashuri Dj Geek kafshon partneren nga të pasmet plot tatuazhe në plazh. Një video e cila ka provokuar jo vetëm fansat e Dafinës, por dhe turistët në plazh.

Kjo nuk hera e parë që Dafina publikon foto apo video të tilla, pasi ajo njihet si një nga këngëtaret e cila provokon më tepër dhe më shpesh në rrjete sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img