Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Dafina dhe Geek sërish bashkë? Ndajnë momente romantike nga bregdeti (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6a54e15c58bcbd97aa8e2719a8ddce22

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek ishin padyshim një nga çiftet më të bukura dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar, edhe pse për shumë kohë e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre.

Mirëpo pas një romance që mesa duket nuk shkoi si duhej, erdhi edhe lajmi nga ndarja e papritur. Lajmin aso kohe e bëri vetë më dije Dafina  në një intervistë.

Por si duket dyshja nuk i ka dhënë fund lidhjes përfundimisht, dhe ne ende nuk po kuptojmë se çfarë po ndodh mes tyre.

Kemi parë që shpesh Dafina ndan komente më Dj Geek, por kohët e fundit nuk kanë munguar as edhe momentet romantike mes tyre.

Ata kanë shijuar plazhin e bukur të jugut, ku na kanë treguar se janë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi Geek ka shpërndarë një video me Dafinën, ku shihen të shtrirë pranë njëri-tjetrit, teksa shijojnë nga një gotë verë.

Ndërsa në një postim tjetër shihet Dafina dhe Geek të dy bashkë në plazh.

Screenshot_1.png

453346.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img