Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Daçiç përfshin Vokrrin në debatin e OKB-së: Sot është kryetar i FFK, por si lojtar i Beogradit shënonte kundër Vlorës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA dhe FIFA është bërë pjesë e debatit mes ambasadores së Kosovës në SHBA, Vlora Çitakut dhe ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica Daçiç.

Mediat kosovare raportojnë se Daçiç ka përmendur emrin e Fadil Vokrrit gjatë diskutimeve për rolin e UMNIK në Kosovë, duke thënë se ai që është sot “kryetar i FFK-së ka luajtur për tre sezone me Partizanin e Beogradit dhe ka shënuar gjatë ndeshjes kundër Flamurtarit të Vlorës”.

Sipas Daçiç, Fadil Vokrri vazhdon të jetë një mbështetës i Partizanit të Beogradit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img