Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Çunat e 5 Majit” bëjnë “vetgjyqësi”, rrahin algjerianin që terrorizonte vajzat në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa ditësh një emigrant algjerian ishte kthyer në shqetësim për qytetarët në Tiranë.

Hamza Marina ngacmonte vajzat në Tiranë, shfaqej me armë zjarri apo duke konsumuar kanabis dhe grabiste banesa, foto dhe video të të cilave i publikonte vetë në rrjetet sociale.

Por duket se në mungesë të veprimit nga Policia e Shtetit, disa djem në Tiranë e kanë marrë vetë situatën në duar.

Algjeriani është pikasur në lagjen “5 Maji” të kryeqytetit ku edhe është dhunuar nga një grup djemsh.

Kujdes, pamjet më poshtë mund të jenë shqetësuese:

Më shumë

spot_img
spot_img