Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

“Çuna, me krahë të lehta njëherë, vetëm se….”, gazetari ngre disa pyetje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shumtë kanë qenë shikuesit që janë befasuar sot teska po shihnin pjesën e parë të emisionit investigativ Fiks Fare, për këtë sezon.

Në rradhët e teleshikuesve mund të ketë patur të moshuar, gra, burra por edhe fëmijë, e megjithatë kjo nuk e ndaloi dyshen e prezantuesve të së njëjtës gjini të puthin në buzë njëri-tjetrin.

Por gazetari Edmond Arizaj me të drejtë është i konfuzuar dhe ngre disa pyetje. Mirë që e bëtë…por përse? Pyet Arizaj:

“Çuna me krahë të lehta njëherë. Për emisionin ishte urimi…Për reklamën, rënien në sy, skenarin, urime se quhet emancipim (?!). Vetem se çdo veprim ka një pasojë, ndaj kërkon një shpjegim: e bëtë thjesht për t’u fol për ju; e bëtë për mbështetje ndaj komunitetit gay; e bëtë se i përkisni këtij komuniteti; e bëtë se ky komunitet ka paguar; apo e bëtë se s’dini ç’bëni dhe në këtë rast sipas Jezuit, Zoti ju fal…”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img