Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

“Çuna, goca, ta gëzoni fitoren”, Ahmetaj poston videon elektrizuese nga njësia 4, si e festojnë të rinjtë rezultatin e PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbështetësit dhe simpatizantët e Partisë Socialiste kanë festuar mbremjen e sotme rezulatin e fitores së PS në këto zgjedhje.

Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, ka publikuar një video nga njësia 4 ku një grup të rinjsh brohorasin dhe festojnë fitoren e PS.

albsig

“Çuna, goca ta gëzoni fitoren dhe 74 mandatet”, dëgjohet të thotë Ahmetaj në videon e publikuar nga vetë ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img