Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Çun Lajçi rrëfen i përlotur pengun e jetës: Kur e varrosa vajzën, doja të ishte afër Bjeshkëve që Haradinaj ia fali Malit të Zi…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i mirënjohur Lajç Çuni ka rrëfyer betejën e ashpër që kaloi me Covid, pasi u prek dy herë brenda pak muajve. Shkrimtari ka thënë se pengu i tij më i madh është fakti se nuk ka mundur të shkojë tek varri i së bijës.

“Jam mësuar të shkoj së paku 2 herë në javë atje. Sepse kur e varrosa e kisha të vetmin motivacion që të jetë afër Bjeshkëve të cilat qeveria e Ramush Haradinaj ia fali Malit të Zi”, rrëfeu mes lotësh aktori Lajçi në Top Channel.

Kujtojmë se vajza e Çun Lajçit, Bubulima humbi jetën në moshën 34-vjeçare në vitin 2017 në shtëpinë e saj, në Prishtinë. Aktori herë pas here i dedikon vargje dhe fjalë prekëse për ikjen para kohe të bijës së tij.

Më shumë

spot_img
spot_img