Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çudit vajza e avokatit të Trump, tregon hapur përvojat seksuale: Treshja në shtrat më bën person më të mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5d026a3517ade48802fab6a56e898e03

Carolyn Rose Giuliani, vajza e avokatit të Donald Trump ka dhënë disa deklarata për mediat, lidhur me dëshirat e saj seksuale.

Në një artikull për Panairin e Vality me titull “Historia e një njëbrirëshi”: Seksi me çiftet më bëri një person më të mirë”, 32-vjeçarja analizon mënyrat në të cilat zgjerimi i horizonteve të saj seksuale ndihmoi për të përmirësuar jetën e saj dhe shëndetin mendor.

Carolyn ka ndërprerë lidhjet me babanë e saj dhe tetorin e kaluar shkroi një artikull duke dënuar politikat e tij.

“Një grua që po i dërgoja mesazhe tha se po kërkonte dikë që do ta mbizotëronte, por do t’i nënshtrohej të dashurit të saj … Zakonisht më pëlqen të jem i nënshtruar seksualisht, por ndërsa mesazhet tona u kthyen shpejt në sexting, luaj një person seksual më të rreptë. Unë u kënaqa kur zbulova se, duke qenë po aq e nënshtruar, gjetja e fjalëve që do të irritonin Isabella ishte diçka që më erdhi natyrshëm,” shkroi vajza e Giuliani në artikullin e saj.

32-vjeçarja përshkruan në detaje se si u njoh me çiftin specifik (për të cilin përdor pseudonimet “Oliver” dhe “Isabella”), si shkoi takimi i tyre i parë dhe si përfundoi në apartamentin e tyre për të ndarë shtratin e tyre. Ajo shpjegon se si ndihej e tërhequr drejtpërdrejt nga “Isabella” për shkak të përvojave të tyre të përbashkëta dhe se si ajo irritoi partnerin e saj duke përshkruar të gjitha gjërat që ai donte t’i bënte asaj kur ata ishin ende ulur në bar dhe “Isabella” kishte shkuar në tualet.

“Këto kontakte më ndryshuan jetën”,- tha ajo.

Siç tregon Carolyn, kënaqësia seksuale nuk është përfitimi i vetëm që ajo merr nga roli i saj si “njëbrirësh”. Zgjedhja e kësaj mënyre jetese e ka ndihmuar vajzën në mënyrë të konsiderueshme për sa i përket shëndetit të saj mendor, pasi që në moshë të re ajo vuante nga ankthi, depresioni dhe vetëvlerësimi i ulët.

“Tani e kuptoj që kurioziteti, një mendje e hapur dhe ndjekja e aventurës janë elemente të panegociueshme të personalitetit tim. Kur fillova të flirtoja me çifte u largova nga turpi që shoqëronte këto tipare, i përqafova dhe i zbatova në të gjitha fushat e jetës sime. Gjetja e forcës për të eksploruar këto aspekte komplekse, të pasionuara të personalitetit tim, luajti një rol kryesor në gjetjen e zërit tim dhe shkëndijës time krijuese, duke më ndihmuar të përballoja më mirë depresionin, ankthin dhe efektet mendore të anoreksisë që kam përjetuar si adoleshente”, thotë Vajza e Giulianit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img