Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

ÇUDIT këngëtari shqiptar: Dua të lë veten shtatzanë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ai është nga ata personazhe që nuk e ka aspak problem të flasë ashtu siç i vjen për tema të ndryshme sociale, edhe nëse fjalët e tij shkaktojnë debat të madh, por kësaj here e sigurtë që do të hapë bisedime.

Bëhet fjalë pikërisht për Kastro Zizon, i cili i ka habitur sërish ndjekësit e tij me deklaratën e tij të fundit.

Dua të lë veten shtatzënë, ta pjell dhe në fund t’i bëj moral për kontraceptivët”,shkruan Kastro në postimin e tij.  

Nuk dihet se çfarë ka dashur të thotë kantautori me këtë shkrim në Instagram, por nuk është hera e parë që Kastro thotë gjëra të tilla.

Më shumë

spot_img