Çudirat në futbollin shqiptar s’kanë fund, lojtari vë duart në kokë pas pjesës së parë dhe ‘ia fut’ me birra (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 19:09 04-07-2020 Çudirat në futbollin shqiptar s’kanë fund, lojtari vë duart në kokë pas pjesës së parë dhe ‘ia fut’ me birra (FOTO) Lojtari i ekipit te Kelcyres duke pire birre

Çudira shqiptare në Kategorinë e Dytë. Pak minuta më parë është mbyllur pjesa e parë mes Memaliajt dhe Këlcyrës me rezultatin e bardhë 0-0.

Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme, por klubi në faqen zyrtare në Facebook ka publikuar rezultatin dhe një foto nga mbyllja e fraksionit të parë. Ajo që bie në sy është që prej lojtarëve të Këlcyrës mban në dorë një kanaçe birre.

E habitshme, por edhe çudtishme sesi një futbollist mund të pijë birrë në pushimin e pjesës së parë. Nga foto nuk dallohet se cili është lojtari, por duket qartë se personi në foto është futbollist pasi mban beshur fanelën e ekipit të Këlcyrës. /Marrë nga Newsport.al

kk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012209892272949
array(1) { ["section"]=> string(117) "cudirat-ne-futbollin-shqiptar-s-kane-fund-lojtari-ve-duart-ne-koke-pas-pjeses-se-pare-dhe-ia-fut-me-birra-foto-212834" }