Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Çudi në Maqedoni të Verit, numri i viktimave shumë pranë numrit të rasteve të reja në 24 orë, Greqia po e mban në kontroll pandeminë (BILANCI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

14904631bb95b5bd2cb9de9942304329

Maqedonia e Veriut ka çuditur ditën ditën e sotme sa i përket shifrave që ka publikuar lidhur me situatën e koronavirusit në vend.

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 73 raste të reja, por plot 22 viktima, gjë që nuk kishte ndodhur kurrë më parë, që numri i viktimave në 24 të ishte diku te 3 herë më pak se i rasteve të reja.

Screenshot_13.jpg

Nga ana tjetër Greqia duket se po e mban nën kontroll pandeminë, dhe në 24 orët e fundit ka raportuar 629 raste të reja dhe 25 viktima. Në total janë 164.575 të prekur dhe gati 6000 viktima që nga fillimi i pandemisë.

Screenshot_12.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img